Končící

Poradíte, kde najít elektrikáře na opravu pojistek?

Zhanim elektrikáře.ze by vypadává pračka z pojistek.de­kuji jitka

Pracka

Nejlepší odpověď
Drap

Najdi si seznam místních firem.

elkon

Pojistky se neopravují, ale mění. Elektrikáře si najdi v místě bydliště, ale nejspíš potřebuješ servisáka na pračku. Pojistky jen tak nevypadnou.

Hlada

Nebylo by lepší ty pračky, které vypadávají z pojistek prodávat?

Lamalam

Nejsem elektrikář, ale vím, že pojistky se NIKDY neopravují!!!

Edison

A seš si jistá, že to je pojistkama? Není problém třeba v pračce? Tam je problém mnooohem pravděpodobnější.