Mucillinka

Zesvětluje heřmánek vlasy?

Zajímalo by mě, když si udělám heřmánkový čaj a obarvené, tmavé vlasy v něm budu namáčet, zda mohou zesvětlat nebo je to úplně k ničemu. Nechci jít na stažení barvy, nechci žádné chemikaálie, už jich bylo dost.Poradí te prosím nebo nějaký jiný typ.Děkuji
Doplňuji:
Vlasy mám barvené kaštanovou barvou-paletka.Popravdě mám na hlavě napatlaných pod přelivem více barev.Mám dlouhé vlasy do půl zad a odrůstají mi od hlavy na mojí barvu-taková hodně světlá.Nebaví mě už vlasy barvit a ničit si je.Proto chci nějakým způsobem získat svoji barvu,zesvětlit­.Byla jsem i u kadeřnice,ale ta mi řekal,že do toho nejde, že pokud chci dlouhé vlasy, takže mi nezaručí, že po stažení barvy chemikáliemi, mi vlasy nevypadají a já nebudu muset jít nakrátko,dala bych za to kolem 2000 Kč, s tím,že bych byla možná plešatá :) :) Tak právě zkouším všechno možné,abych měla svoje vlasy,svojí barvu a nemusela se otravovat pravidelným barvením odrostů.Proto jsem vděčná za jakoukoliv radu.Děkuju

Nejlepší odpověď
žolik

Tak to bych řekla že to bude k ničemu,heřmánek zesvětluje ale musí být vlasy plavé,nemá to takovou sýlu zesvětlit.
Doplňuji:
Já bych vám doporučila Henu to je přírodní na vlasy,a heřmánek pravidelně,oplacho­vat,jde to ale hrozně pomalu,skuste to ,držím pěstičky.

Zdroj: žolík

Další odpovědi
Berušinka

Tak to nevím, ale když jsem byla malá, tak se kamarádce zkoušela dát citronová šťáva do vlasů + pobyt na sluníčku. Myslím, že to velký efekt nebyl, ale můžeš to zkusit.

hanulka11

V tvém případě se to mine účinkem, protože jen světlé vlasy jsou po oplachování heřmánkem pěkné světlé a lesklé , tmavé naopak mohou být po oplachování do zrzava.Nevím zda to půjde přírodní cestou , zvlášť , když máš vlasy barvené????!!!!

http://www.mo­da.cz/Kategori­e/Vlasy_a_uce­sy/20081105_O­barvit_A_Zesve­tlit_Vlasy_Jde_I_Pri­rodni_Cestou.html

Pomelo74

Heřmánek na tmavé vlasy neplatí.Jo,kdyby sis je dala na blonďaté,to by jsi viděla ten efekt.Krásné lesklé,zářivé vlasy.
Citron pomáhá taky jen na světlé.Zesvětlí je asi o odstín,možná dva.
A ještě něco.Já mám od přírody hnědeou barvu vlasů,spíš světleší,v létě skoro blonďatou.Obarvila jsem se na oříškově hnědou,někdy v půli března,a teď v červenci je mám zase skoro blonďaté.Možná ti nějaká z těchto rad pomůže.