Avatar uživatele
Mucillinka

Zesvětluje heřmánek vlasy?

Zajímalo by mě, když si udělám heřmánkový čaj a obarvené, tmavé vlasy v něm budu namáčet, zda mohou zesvětlat nebo je to úplně k ničemu. Nechci jít na stažení barvy, nechci žádné chemikaálie, už jich bylo dost.Poradí te prosím nebo nějaký jiný typ.Děkuji
Doplňuji:
Vlasy mám barvené kaštanovou barvou-paletka.Popravdě mám na hlavě napatlaných pod přelivem více barev.Mám dlouhé vlasy do půl zad a odrůstají mi od hlavy na mojí barvu-taková hodně světlá.Nebaví mě už vlasy barvit a ničit si je.Proto chci nějakým způsobem získat svoji barvu,zesvětlit­.Byla jsem i u kadeřnice,ale ta mi řekal,že do toho nejde, že pokud chci dlouhé vlasy, takže mi nezaručí, že po stažení barvy chemikáliemi, mi vlasy nevypadají a já nebudu muset jít nakrátko,dala bych za to kolem 2000 Kč, s tím,že bych byla možná plešatá :) :) Tak právě zkouším všechno možné,abych měla svoje vlasy,svojí barvu a nemusela se otravovat pravidelným barvením odrostů.Proto jsem vděčná za jakoukoliv radu.Děkuju

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, Banshee před 4646 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
žolik

Tak to bych řekla že to bude k ničemu,heřmánek zesvětluje ale musí být vlasy plavé,nemá to takovou sýlu zesvětlit.
Doplňuji:
Já bych vám doporučila Henu to je přírodní na vlasy,a heřmánek pravidelně,oplacho­vat,jde to ale hrozně pomalu,skuste to ,držím pěstičky.

Zdroj: žolík

Upravil/a: žolik

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Berušinka

Tak to nevím, ale když jsem byla malá, tak se kamarádce zkoušela dát citronová šťáva do vlasů + pobyt na sluníčku. Myslím, že to velký efekt nebyl, ale můžeš to zkusit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

V tvém případě se to mine účinkem, protože jen světlé vlasy jsou po oplachování heřmánkem pěkné světlé a lesklé , tmavé naopak mohou být po oplachování do zrzava.Nevím zda to půjde přírodní cestou , zvlášť , když máš vlasy barvené????!!!!

http://www.mo­da.cz/Kategori­e/Vlasy_a_uce­sy/20081105_O­barvit_A_Zesve­tlit_Vlasy_Jde_I_Pri­rodni_Cestou.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pomelo74

Heřmánek na tmavé vlasy neplatí.Jo,kdyby sis je dala na blonďaté,to by jsi viděla ten efekt.Krásné lesklé,zářivé vlasy.
Citron pomáhá taky jen na světlé.Zesvětlí je asi o odstín,možná dva.
A ještě něco.Já mám od přírody hnědeou barvu vlasů,spíš světleší,v létě skoro blonďatou.Obarvila jsem se na oříškově hnědou,někdy v půli března,a teď v červenci je mám zase skoro blonďaté.Možná ti nějaká z těchto rad pomůže.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek