aaabbbccc

Za jak dlouho si můžu zase nabarvit vlasy?

Dnes jsem si obarvila vlasy Palette Instant Color. Po prvním nabarvení jsem nepoznala moc velký rozdíl, tak jsem použila druhý pytlíček a podruhé se to už docela povedlo, ale bohužel to pořád není ono a chci se zeptat jestli s tím máte nějaké zkušenosti a můžu si zítra znova nabarvit vlasy, ale tmavším odstínem, takže to už bude vlastně po třetí za sebou :D ale je to vlastně barvicí šampon tak by to snad nemělo tak vadit, ale radši se ptám :) děkuji

Nejlepší odpověď
zzzzz

Šampon vadí míň než barva, ale je to individuální, někdo má slabé vlasy a vysuší mu je i ten šampon. Na vlasy napatlej nějakou masku a pokud budou OK, tak ten šampon použit můžeš. Šampon mooc dlouho nevydrží, někomu se smyje po prvním umytí, někomu až po třetím.

Další odpovědi
ivzez

Radši počkej tři týdny až měsíc
a místo šampónu
pak použij pořádnou barvu.