Amisek

Stahování černé barvy z vlasů!!

Prosím poraďte mi jak postupovat při stahování černé barvy z vlasů,nejrychlej­ším způsobem a s přijatelným výsledkem..Děkuji
Doplňuji:
Jsem začínající kadeřnice a s tímto problémem stahování černé barvy z vlasů,bych potřebovala poradit.Jestli se to někomu povedlo bez té oranžové barvy.Jak začít a jak to úspěšně dotahnout aspoň do té karamelové byrvy…Děkuji za odpověď!!

Nejlepší odpověď
alenka901

řešení od Loreal Professionnel: ztažení barvy přípravkem effassor a následné nabarvení do požadovaného odstínu.

Další odpovědi
LuciJe

Osobně bych doporučila nepouštět se do toho sama a zajít za kadeřnicí. Pokud si nechcete vlasy poničit či skončit s vlasy divoce oranžovými, nevyplatí se ani spěchat, ani zkoušet to doma.