Lukas Kocis

Zesilovac na 6 reproduktorů

Potřebuji zesilovač pro 6 reproduktorů, impedance všech dohromady je 28 ohmů a výkon 140 Wattů. Děkuju za rady na zesilovače

Odpovědi
gecco

  1. NEZAKLÁDEJ POŘÁD NOVÉ A NOVÉ DOTAZY!!!, pokračuj v diskusi k tomu prvnímu…!
  2. Impedance se nesčítá!!! – a výkon, v zásadě taky ne!!! – takže si napišvýkon a impedanci jednotlivých repro.
  3. Protože nikdo neví, k čemu ten zesák chceš, kukni na ten odkaz, který jsem ti dal v minulé odpovědi.

lexx

To bys je musel repráky propojit serioparalelně aby výstup byl 4–8Ω podle impedance připojeného zesíku.