Blecha

výkoný reproduktory 12V

jaké byste mi doporučili reproduktory 12V, co nevýkonější – chci si je připojit na motorku, na velikosti repro. nezáleží. Repráky by se připojili normálně na baterku ?
Doplňuji:
No tak zas tak velký být nesmí, chtěl bych reprák připojit na baterku a na reprák napojit třeba mp3 přehrávač.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

no teda nevím co má společného napětí 12V na reproduktrorech. To spíš, aby to utáhl zesilovač potažmo autorádio.
Ale zaujalo mě konstatování, že na velikosti nezáleží, že je dáš na motorku. Už tě vidím, jak jedeš s tím reprákem na motorce-asi ho táhneš na vozíku za sebou.

http://hyperin­zerce.cz/x-cz/inz/2649/2649454-diskotekove-reprobedny-eminence-15-26quot-3B-400watu-8ohm-1.jpg

Já to vidím asi tak, že bys tam musel mít zesilovač, protože jinak ti to ta mp3 neutáhne. spálíš koncový tranzistory nebo se se tam teď dává miniaturního. Je to dělaný na sluchátka a ani baterka by ti nepomohla. ale jinak reprák nemá s napětím nic společnýho.
A škoda, já nenašel žádnej obrázek, jak je takovej reprák na motorce ikdyž jsem podle jiných gugloval :d