N0Name

Zeptat se lektora na tanecnich na jmeno divky?

Zdravim. Budeme mit posledni hodinu na tanecnich a ja stale nedokazu zapomenout na jednu divku, u niz znam pouze krestni jmeno. Vim, ze mi mozna reknete, at na ni zapomenu, ze budou dalsi, ale s vetsinou holek si nemam co rict. Ona byla chytra, hezka (dokonce dela prilezitostne modelku) a hlavne jsem si s ni rozumel. Asi ctyrikrat me ona sama pozvala k tanci, takze sanci jsem u ni mel velikou. Bohuzel jsem to zkazil tim, ze jsem neprojevil o ni vetsi iniciativu, nezeptal se na facebook a nikam ji nepozval. Na tanecnich se neukazala vic jak mesic.
Vim, ze by se to dalo povazovat za naznak odmitnuti, ale ja na ni nedokazu prestat myslet a mam z toho uz hodne dlouho spatnou naladu. Jsem si jisty, ze to dokazu vyresit pouze tim, ze ji nejak zkontaktuji a i kdyby rekla NE, tak uz budu mit klid. Bohuzel na ni nemam kontakt. Myslite, ze bych mohl zajit po htanecnich za lektorem, ktery ma seznam tanecnic? Vypsal bych si pouze divky se stejnym krestnim jmenem a nasel tu pravou na FB. Z tanecnich znam celkem tri divky se stejnym krestnim jmenem, takze pocitam s tim, ze bych si z toho seznamu vypsal maximalne tri ctyri jmena…

A abych to uvedl uplne na pravou miru, zajem o ni jsem i tehdy mel a to obrovsky, nanestesti to nedokazu moc projevit (stydim se).
Doplňuji:
pro Redy: Nevím jak se tu odpovídá…

Ne, určitě ji nikdo nezná. Měla tam jenom jednu kamarádku a ta tam taky přestala chodit.

Nejlepší odpověď
anonym

Určitě to zkus, já bych to taky udělal. Nis neriskuješ a je to tvoje asi jediná šance.
Jdi do toho, neboj se ničeho, třeba ji fakt najdeš a klapne vám to.
Držím palce ;)

Další odpovědi
redy

Tak se zeptej těch holek určitě ji někdo zná 🙂
Doplňuji:
Tak to máš pech ☹
Tak teď už jen ten rektor-

Damiana

Neváhej. Vymyslel jsi to pěkně. Jestli ti lektor nepomůže, tak je to studenej čumák. Doufám, že ti tvoje pátrání vyjde a bude hepáč:-)

ivzez

To nevidím jako dobrý nápad.
Taneční škola, tedy ani lektor
nesmí podávat kontakty.

Sežeň někoho, kdo ji zná,
a pošli jí kontakt na sebe
(třeba i prostřednictvím taneční školy/lektora).

redy

Příspěvek smazán administrátorem.

zzzzz

😁

redy

zzzzz ty si smázla moji odpověď?

díky, to je poprvé kdy sem ráda že zmizela :DDD