mosoj

Ženy, zbaštily jste svoji placentu?

Dodalo vám to sílu?

http://www.zdra­votnickydenik­.cz/2015/06/da­te-si-placentu-podivnemu-bludu-podlehaji-i-cesky/

Nejlepší odpověď
marci1

Ne, ani bych to neudělala. U zvířat je to běžné. Spíše bych viděla její využití v kosmetice. Průzkumy prokázaly, že vybrané zkrášlující prostředky právě díky výtažkům z placenty uzdravují akné, ekzémy, lupénku, vyhladí vrásky a podpoří tvorbu nových buněk. 🙂

Vyjádření gynekologa: „Vzhledem k tomu, že jsem byl u hodně porodů a vím, jak vše probíhá, není nemožné, aby nějaká infekce vzniknout nemohla. Pochva není sterilní prostředí, navíc při porodu se velice často s tlakem postupující hlavičky vytlačí i stolice, která se smíchá se sekrety z pochvy a z plodovou vodou, tak to rozhodně nevypadá jako lákavá pochoutka,“ říká Turčan.

Ačkoli placenta obsahuje mnoho různých výživných látek a je zdrojem živin, lékaři upozorňují na to, že po jejím požití se může do těla dostat nejenom infekce, ale že může organismus zareagovat i průjmy, zvracením či teplotou."

Zdroj: https://relax­.lidovky.cz/jist-ci-nejist-placentu-je-plna-vitaminu-a-zeleza-priznava-i-lekar-p9r-/zdravi.aspx?c=A160209­_140119_dobra-chut_ape

Další odpovědi
annas

To je nový trend.. Nechat vysušit, pak pomlít, dát do smothie., přidat do polévky. Lékaři nejsou moc pro. Placenta prý může být zdrojem různé infekce.

Ale přece stále platí, že proti gustu žádný dišputát. Mě už to v tomto životě nečeká, neřeším, ale spíš ne. Ale lákavě to moc nevypadá.

Nedávno jsem zaslechla v TV. Placenta obsahuje minerály, ale přece v těle matky se v ní shromažďuje i odpad.

Savci placentu sní. Známé před týdnem čivava porodila 3 štěnátka, vypadají jako bílé myši, samozřejmě, že fena placentu snědla.

Ivzez, zvířata opravdu nejedí, ale žerou. I mistr tesař někdy špatně řeže.

ivzez

Ne a neudělala bych ani kdyby to bylo dříve možné.

OT:
Feny jedí?

autacek

Je to nechutné, příště si můžou sníst třeba ruku, nebo konzumovat vlastní výkaly, naprosto stejná zvrácenost.