Avatar uživatele
Zlatomuska

Ženy vs. muži

Včera se na tomto odkazu rozpoutala velmizajímavá diskuze: http://www.pro­zeny.cz/magazin/sex-a-vztahy/jak-to-vidi-chlap/12557-nas-chlapq-nevera-vase-chyba?changeLi­mit=8#paper-73797
Jaký je Váš názor? Sama jsem tam napsala dva příspěvky a začalo to být fakt zajímavé.
Doplňuji:
Děkuji za Váš příspěvek, ráda bych „dopadla“ stejně dobře

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? fortin, AVATAR666 před 5141 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Bývalý manžel,mě podváděl kudy chodil,vydržela jsem to 12 let,poslední kapka byla,když mi utekl k mé nejlepší-rádoby nejlepší kamarádce. Teď jsem znova vdaná,manžel mě nepodvádí,i když je o dost let mladší než já,skvěle si rozumíme,veškerý volný čas trávíme spolu.Dobře si rozumí i s dětma. Takže si myslím,že si za to žena nemůže sama,jediné co se dá ovlivnit je výběr partnera.Já pořád jen čekala,kdy to bývalého přejde a to byla chyba------

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Jsem ženatý od roku 1965 až dosud a na stará kolena se určitě rozvádět se ženou nechcem. Jeden druhého totiž potřebujem. Manželské krize jsme také měli a podařilo se nám je překonat. Musím říci že na manželské krizi jsem měl větší podíl já, ale žena to ustála. Je to vždy o toleranci jeden k druhému ale v určitých hranicích. Pokud se překračují je to lépe řešit rozvodem.

Nicméně pokud někdo napíše že tráví veškerý volný čas jenom s manželem ( manželkou) je to nepřirozené a určitě to někoho z té dvojice dříve nebo později přestane bavit.
Navíc to svědčí o určité míře sobectví a nedůvěře.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Wareg

Něco na tom pravdy bude, ale přiznejme si, že den není nafukovací, peněženka bezedná a nálady se střídají… byla by blbost mít cíl č. 1 dokonalou manželku se vším, co autor vyjmenoval… každopádně ale, pokud se stane manžesltví těžkým stereotypem, ve kterém se dlouhou dobu nic nemění, je to možný počátek sklonům k nevěrám a případnému rozvodu.

Osobně si myslím, že autor, jezdí-li si opravdu v Audi A8, musí vydělávat velmi slušené peníze. Tudíž musí umět dobře psát a lákat čtenáře, což se mu zjevně daří. Protože ta všudypřítomná reklama, to je, dámy a pánové, jeho ryto. Čím víc provokativnějších článků, tím větší návštěvnost, tím vyšší zisk z reklamy…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek