Zlatomuska

Ženy vs. muži

Včera se na tomto odkazu rozpoutala velmizajímavá diskuze: http://www.pro­zeny.cz/magazin/sex-a-vztahy/jak-to-vidi-chlap/12557-nas-chlapq-nevera-vase-chyba?changeLi­mit=8#paper-73797
Jaký je Váš názor? Sama jsem tam napsala dva příspěvky a začalo to být fakt zajímavé.
Doplňuji:
Děkuji za Váš příspěvek, ráda bych „dopadla“ stejně dobře

Nejlepší odpověď
kropitko

Bývalý manžel,mě podváděl kudy chodil,vydržela jsem to 12 let,poslední kapka byla,když mi utekl k mé nejlepší-rádoby nejlepší kamarádce. Teď jsem znova vdaná,manžel mě nepodvádí,i když je o dost let mladší než já,skvěle si rozumíme,veškerý volný čas trávíme spolu.Dobře si rozumí i s dětma. Takže si myslím,že si za to žena nemůže sama,jediné co se dá ovlivnit je výběr partnera.Já pořád jen čekala,kdy to bývalého přejde a to byla chyba------

Další odpovědi
mosoj

Jsem ženatý od roku 1965 až dosud a na stará kolena se určitě rozvádět se ženou nechcem. Jeden druhého totiž potřebujem. Manželské krize jsme také měli a podařilo se nám je překonat. Musím říci že na manželské krizi jsem měl větší podíl já, ale žena to ustála. Je to vždy o toleranci jeden k druhému ale v určitých hranicích. Pokud se překračují je to lépe řešit rozvodem.

Nicméně pokud někdo napíše že tráví veškerý volný čas jenom s manželem ( manželkou) je to nepřirozené a určitě to někoho z té dvojice dříve nebo později přestane bavit.
Navíc to svědčí o určité míře sobectví a nedůvěře.

Wareg

Něco na tom pravdy bude, ale přiznejme si, že den není nafukovací, peněženka bezedná a nálady se střídají… byla by blbost mít cíl č. 1 dokonalou manželku se vším, co autor vyjmenoval… každopádně ale, pokud se stane manžesltví těžkým stereotypem, ve kterém se dlouhou dobu nic nemění, je to možný počátek sklonům k nevěrám a případnému rozvodu.

Osobně si myslím, že autor, jezdí-li si opravdu v Audi A8, musí vydělávat velmi slušené peníze. Tudíž musí umět dobře psát a lákat čtenáře, což se mu zjevně daří. Protože ta všudypřítomná reklama, to je, dámy a pánové, jeho ryto. Čím víc provokativnějších článků, tím větší návštěvnost, tím vyšší zisk z reklamy…