Avatar uživatele
jeremy77

Ženy, co byste řekli na takové překvapení?

Ahoj, dotaz spíše pro dámy. Myslíte, že už je příliš nechat doručit květiny přítelkyni ve škole do hodiny v době přednášky?

Zajímavá 0 před 2012 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Za ten výtlem od zbytku třídy, který s tím bude spojený, tě pošle do … Čili říkám ti rovnou, kytky ano, ale takhle ne, je to příliš okázalé. Kytku ji doruč sám a ne do třídy. Poslat je taky můžeš nechat, ale osobně je osobně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Anikitos

Kytici můžeš dát holce přece kdykoli (jindy). Do školy tohle prostě nepatří. Navíc by z toho mohla nastat trapná situace (pro holku, učitelku, spolžáky)…

Snaha je hezká, ale stejně většina dívek ocení spíš darování růže osobně a spíš v soukromí.

Upravil/a: Anikitos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Nemyslím, že by doručení realizoval poslíček přímo do hodiny. Spíše bude květinový dar zřízencem předán o přestávce, zanechán na vrátnici/recepci, nebo opět zřízencem donesen do kabinetu. Přecien v dnešní době se nemůže jen tak někdo libovolně pohybovat po škole.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Kašli na kytky, raděj si jděte po škole za at.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Ne, není to „už příliš“, je to hloupé.
Navíc není šance, že by se doručení přímo do hodiny podařilo.
(Poslíček nemůže chodit po škole a rušit přednášky.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kristýnary

Já myslím, že je to super nápad. Určitě bude přítelkyně nadšená. Mluvím z vlastní zkušenosti, protože pro mě přítel na letošního Valentýna podobné překvapení také přichystal. Našel si rozvoz květin a nechal mi je poslat od https://www.fle­urop.cz/rozvoz-kvetin-ceska-republika a bylo to krásné překvapení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek