jeremy77

Ženy, co byste řekli na takové překvapení?

Ahoj, dotaz spíše pro dámy. Myslíte, že už je příliš nechat doručit květiny přítelkyni ve škole do hodiny v době přednášky?

Nejlepší odpověď
Alesh

Za ten výtlem od zbytku třídy, který s tím bude spojený, tě pošle do … Čili říkám ti rovnou, kytky ano, ale takhle ne, je to příliš okázalé. Kytku ji doruč sám a ne do třídy. Poslat je taky můžeš nechat, ale osobně je osobně.

Další odpovědi
Anikitos

Kytici můžeš dát holce přece kdykoli (jindy). Do školy tohle prostě nepatří. Navíc by z toho mohla nastat trapná situace (pro holku, učitelku, spolžáky)…

Snaha je hezká, ale stejně většina dívek ocení spíš darování růže osobně a spíš v soukromí.

Edison

Nemyslím, že by doručení realizoval poslíček přímo do hodiny. Spíše bude květinový dar zřízencem předán o přestávce, zanechán na vrátnici/recepci, nebo opět zřízencem donesen do kabinetu. Přecien v dnešní době se nemůže jen tak někdo libovolně pohybovat po škole.

autacek

Kašli na kytky, raděj si jděte po škole za at.

ivzez

Ne, není to „už příliš“, je to hloupé.
Navíc není šance, že by se doručení přímo do hodiny podařilo.
(Poslíček nemůže chodit po škole a rušit přednášky.)

kristýnary

Já myslím, že je to super nápad. Určitě bude přítelkyně nadšená. Mluvím z vlastní zkušenosti, protože pro mě přítel na letošního Valentýna podobné překvapení také přichystal. Našel si rozvoz květin a nechal mi je poslat od https://www.fle­urop.cz/rozvoz-kvetin-ceska-republika a bylo to krásné překvapení.