Žena se štítí svého muže

sme spolu už přes 30let a před operaci srce sem šel do nemocnice a operace bila uspěšna avratil se domu tak se začala odemne štitit ato dotikani atak dal

Nejlepší odpověď
poa.li

Možná má jen strach, aby Vám neublížila, když máte slabé srdce. (?)

Další odpovědi
iceT

Zeptejte se rovnou,co se změnilo,proč k Vám má najednou takový vztah.Třeba Vám zůstala jizva po operaci,a to je třeba ten důvod.Taky ale může být spousta jiných…

MARTI-V

Napadlo mě to samé,možná má o vás strach a vy jste si to vysvětlil špatně. Každopádně,když jste spolu 30 let,tak spolu musíte určitě umět komunikovat,tak se na to zeptejte a přestanete se trápit oba 🙂 Hodně štěstí a zdraví oběma!