Debílek013

zěměpis a Tvary povrchu

Chtě sem se zeptat. Nechapu zemepis, probirame tvary povrchu (procesy odehravajici se pod zemskym povrchem) A potřebovala bych vedet co je nadrazene co je podrazene atd. napr pohyby litosferickych desek, vrasneni, horotvorna cinnost, sopecna cinnos, zemetreseni, zlomy… (je to hlavne z duvodu ze nevim jam mam k tomuhle napsat srozumitelny zapis :( … vsem diky za pomoc) .. :))

Nejlepší odpověď
brillant

Strýček google určitě poradí: http://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=Tva­ry+zemsk%C3%A9ho+p­ovrchu&source­id=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

Další odpovědi
www

Zajímá tě spousta různých věcí, které najdeš zcela jistě v učebnici, stačí ji otevřít, hledat a číst 😉.
Můžeš také použít Google, kam dáš jeden výraz po druhém, jenže opět budeš muset číst, a dělat si poznámky. Hrůza, že? 😁
On to za tebe ale s největší pravděpodobností nikdo neudělá.