Avatar uživatele
Marketka13

Zelené potraviny-máte někdo zkušenosti?

Přemýšlím o vyzkoušení mladého ječmene a chlorelly. Ráda bych se dozvěděla, jaké zkušenosti máte vy. :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Andělé před 4131 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Dobrý – dáváme to selátkům a potom na rožni jsou mňam.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Nápoj ze zeleného ječmene jsem zkusila – ne sice pravidelně, ale občas si dám. Doporučuji ředit s kvalitní pomerančovou šťávou a podávat s ledem. S chlorellou zkušenost nemám, ale ochutnala jsem spirulinu. Není to žádný gurmet zážitek, ale změna občas neuškodí.
http://www.an­desspirulina.cz/in­formace-o-spiruline/proc-uzivat-spirulinu/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

„zelené“ potraviny..Tak na to je expert Tesco.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kulajda

Ty názvy zní docela hrozně :D proč by se vůbec měly tyto serepetičky jíst? v čem to pomáhá? :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Angelus

Já chlorellu i ječmen užívám už asi rok a zatím si nemůžu stěžovat a chválím ho kudy chodím. Je ale potřeba si dát pozor na kvalitu. Ty kvalitnější stojí kolem 900 zato ty srajdy kolem 400. Víc se o tom můžeš dočíst tady (tam nakupuju já): http://greenfit.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Grados

Já používám ječmen z www.supervyziva.cz má dobrou chut a cena je taky zajímavá. Beru ho více než rok a nebyl jsem od té doby nemocný, tak asi funguje. Na druhou stranu je pravda, že jsem měnil životosprávu ve více bodech, než je v zelených potravinách.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jurek

Já jsem začal chlorelu a jecmen brát cca před 7 mi měsíci a musím říct, že cítím velký rozdíl, zlepšení, nejsem tolik unavený, mám víc síly, lepší náladu, nebyl jsem nemocný, i jisté problémy, které jsem měl zmizely.

před 3625 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Xenka

Fakt to tak pomáhá? a je rozdíl od koho to koupím nebo ne? Kde to kupuješ, jestli se mohu zeptat?

před 3619 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jurek

No já jsem si na vlastní kůži zažil, že v tom rozdíl je. Dřív jsem to kupoval od GW a pak jsem přešel podle rady známého na Punturu. A poznal jsem teda velký rozdíl. Už jsem si říkal,že to ani nemá cenu brát,že to nepomáhá, ale od té Puntury mě to pomohlo opravdu hodně.

před 3617 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Xenka

Joo? A ta Puntura je co? Kde se to dá sehnat? Nemám s tím zkušenosti, tak se ptám, promin.
Jako, že to od, jak rikas GW, nepomahalo jo ?

před 3612 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jurek

No je v tom daleko vce rozdílů no.. farmaceutické lahvičky, sleva na sety, objednání přimo z webovek, ale HLAVNĚ je to daleko kvalitnější, tudíš učinější. Webo esi teda chceš tak je tady www.puntura.eu

před 3605 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Xenka

zajímavé, tak moc děkuji za tvé cenné rady. Dívám se na to a pročítám, zkusím si asi něco objednat, at to tedy vyzkouším a mohu sama posoudit.

před 3596 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jurek

No to bude nejlepší, sama zkus a pak poznáš. Pak můžeš napsat, zda ti to pomohlo 🙂

před 3590 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Marketka13

K čemu slouží? Úplně vyčistí tvé tělo, střeva-tzn čistí organizmus, povzbudí metabolizmus .. pomáhájí na ekzémy, opary a je to prevence proti rakovině tlustého střeva. Zejména mladý ječmen působí proti překyselení organismu, zlepšuje trávení..
Jen tak nějaký bacil by tě neměl dostat do postele :)

před 4121 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Marketka13

honza19hk: Máte pravdu Tesco je na „zelené“ potraviny odborník, taky bych tam zeleninu nikdy nekoupila, ale já mám na mysli trošku něco jiného :)

Damiana:Já právě přemýšlím o vyzkoušení. Firma zelené zdravicko doporucuje mladý ječmen a chlorellu užívat dohromady. Často trpím na překyselení, pálení žáhy atd. a toto by prý mělo pomoci.

před 4130 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lidaa11

Ahoj, na doporučení jsem též vyzkoušela obojí dohromady a pomohlo mi to. Cítím se lépe, žáha mě nepálí a mám i dost energie .. Já jsem každopádně ráda, že jsem vyzkoušela a asi jen tak nepřestanu. A co se týče tesca, to je případ sám o sobě :D

před 4126 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek