aless

Žehlíte rádi? Nebo to berete jen jako nutnost?

Mně osobně tedy žehlení připadá jako docela příjemná práce. Ta nádherná sluníčková vůně, prádlo je okamžitě hladké. Žena s žehličkou je prostě sexy

Nejlepší odpověď
hanny 2

Žehlení nesnáším.Tobě to připadá jako příjemná práce,když to nemusíš dělat,že?Ono na každou práci se dobře dívá,když ji dělá někdo jiný!
Doplňuji:
K žehlení si pustím televizi a naliju 2 deci vína,abych si to alespoň trochu zpříjemnila.No a když bydlely děti ještě doma,tak manžel vtipkoval: „Bacha – mamka jde žehlit – zachraň se kdo můžeš!“

Další odpovědi
suaeda

Ne. A pokud vím ze svého okolí tak žehlení nebere ani chlapi tak i ženy. Navíc podle nějakého průzkumu, který jsem nedávno někde četl, tak chlapi dávají přednost při domácích pracech vaření, uklízení, vynášení koše, mytí nádobí atd., ale žehlení bylo někde na posledním místě.

Nuk nuk

Jak se to vezme, bývaly doby, kdy jsem brala žehlení, jako relax. Ovšem, čím prádla přibývá, tím víc mi to vadí.

badisko

A jak to prosimte brat jako hobby ..to asi ne nastesti se to da minimalizovat vyberem spavneho materialu pri nakupu obleceni …:D

Bad Wolf

Je to už nějaký rok, co jsem žehlila naposledy a ani nevím jaké se dnes prodávají žehličky.

anonym

Pro mne bylo žehlení dlouhá léta tou nejméně přitažlivou prací v domácnosti. Ale změnilo se to. Přítel totiž k tomu měl takový téměř filosofický postoj. Když jsem se ho zeptala, jestli žehlení také nemá rád, odpověděl, že to je na rozdíl od jiných činností práce, u které spolehlivě ví, že ji dokončí. Vidět ho u žehlení byl skutečný zážitek. Působil dojmem, že ho to opravdu těší.
Já sice žehlila poctivě a abych to zvládala, tak jsem si k tomu pouštěla oblíbenou hudbu (opery), ale radost jsem měla až v okamžiku, kdy bylo prádlo dožehlené.
Takže jsem si koupila pořádnou žehličku a dnes už se na žehlení docela těším. Ono to ale také bude tím, že když byly děti malé, tak jsem za týden měla prádla vrchovatý koš. Dnes je to pár kousků, u kterých málokdy stojím hodinu.
Pokud bych jako žena měla muži připadat sexy se žehličkou v ruce, tak bych ho tou žehličkou s největší pravděpodobností praštila. Divný vkus.

Jiřnka

Přtel z Německa je registrovaný ve skupině „extreme ironing“. Je to prý v každé větší zemi. Koukněte na youtube. Jsou tam horolezci, co se na zádech tahají prkna a žehličky a těžké baterie, aby mohli žehlit na vrcholu hory. Potápěči pořádají hromadné žehlení… no asi topod vodou jen hrají, žehlí v autobusech, skáčou ve dvou na snowbordech ve z letadla a žehlí ve zduchu jeden druhému na nich… no sranda. Jinak jak píšeš, je to příjemná činnost asi pro chlapa, když žehlí manželce noční voňavé košilky. Ale žhlit hromady plínek, jako jékdysi, to teda moc velký erotický zážitek nebyl. V podstatě dnes s těma žehličkama, co tlačí páru pod tlakem, je ho hračka a je pravda, že to pak vypadá skvěle, když je vyžehleno a voní celý byt. Používám i vůni do žehličky.

MK44

Málokterá činnost se co do odpornosti a plýtvání časem žehlení vyrovná. Možná nácvik vojenského kroku nebo nabírání vody plochou lopatou. Proto připouštím, že při žehlední může být sexy nejen modelka, ale i žena, u níž se za jiných okolností sexappeal dá těžko detekovat. Žehlit muže jsem viděl toliko na obrazovce a sexy mi nepřipadal. Ani já sám sobě při tom nepřipadám sexy. To spíš jako vůl.
Odpovědnost za žehlení nesou povrchní idioti, kteří vás v přirozeně tvarované košili nepustí do dvěří. Vždy, když na takového narazím, mám chuť použít žehličku coby katovský nástroj. Patříte-li k těmto mrzkým snobům, dejte si na mně pozor! Mám doma tři žehličky… 😉

fcoop

Já žehlím strašně,strašně rád.Miluju žehlení.Už jako malinký chlapeček jsem toužil pracovat u mandlu. Den,kdy si nezažehlím, považuji za ztracený.
Zbožňuju tu sluníčkovou vůni,která se line ze žehleného prádýlka.A jak je potom všechno hlaďounké.
To prádýlko.
Je to prostě mňamkovitá věc – todle žehlení.

Luciet

Když už se pustím do žehlení, dám si záležet, aby prádlo bylo vyžehlené hezky. Každopádně to nepovažuji za oblíbenou činnost. Kromě toho, když se prádlo dobře rozprostře k šušení, často ho lze rovnou složit do komínku.