BEAES

Ze života, také jste už na to přišli?

Ve 4 letech: máma ví všechno! 8 let: Máma ví hodně! 12 let: máma neví všechno! 14let:máma neví nic! 16 let: máma je nula! 18 let: je z jiný doby! 25let:máma to možná ví! 35 let: než se rozhodneme zeptáme se mámy! 45let ptám se sama sebe, co by si o tom máma myslela! 75 …let:…Jak.­........ráda bych se zeptala mámy jak na to…

Nejlepší odpověď
iceT

U me to bylo podobne,dnes si rikam „zlata mama,ta ma vzdycky pravdu“

Další odpovědi
anonym

jo? to snad né! kdyby si to mysleli mí kluci tak je…no snad si to ani nemyslí,nebože by lhali?

Bumbes

RE: Pepexxx
… kdyby to tak chudák máma věděla.

panenka

Ano přišla jsem to že co mi moje Mamka vždy říkala že byla a je pravda.

Pepexxx

souhlasil bych,ale jen tak do těch 16 :) ,ale máma je nula stav mám už od 14 :) a víc ještě nevím :)

vecernice

V devadesáti procentech to tak asi bude,ale já patřím mezi těch deset.