Filipv

Neznáte francouzskou písníčku styl house, dance??

stará cca 15 let, klip s blondynkou v aute, celou pisni se prolina zvuk harmoniky, refren foneticky: ŽI MA TRO MI, tu tutu tu tu tu ......

Odpovědi
Shaohao

blondynka to teda neni, ale hadam In Grid – Tu Es Foutu

cochee

Je to Ingridka (ad Shaohao). V klipu je tmavá, ale barvu často mění, v Mama Mia je blondska.
Doplňuji:
Jo a patnáct tam teda nemá, ona je ročník 1973 a klip je z roku 2003, takže dvakrát starší než tip ;) klip udělala i v angličtině jako „You Promised Me.“ A nejzajímavější je, že je Italka 🙂