Reezo

Zdravíčko potřeboval bych pomoci. Udělala se mi vyrážka na čele a za ušima.

Již asi 3. den pozoruji, že se mi pomalu dělá vyrážka na čele a nemizí. Dnes jsem si všiml, že mám vyrážku i za ušima, což me už z alarmovalo, že to není normální. Necítím se nemocně, nic mě nebolí, nemám teplotu. ale mám větší uzliny na krku. Mám v plánu chvíli vyčkat, jestli to nezačne ustupovat náhodou… Nemá s tím někdo zkušenost??
Doplňuji:
čekám protože chci zjistit, jestli to není planej poplach. Taky proto, že mám dobrou imunitu a necítím se nemocně 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

Tady zřejmě zkušenost nepomůže. U každého se může projevovat jinak. Osobně bych urychleně navštívil lékaře

Další odpovědi
anonym

Třetí den vyrážka a zhoršuje se to. Hmmm, tak jen čekej. Nemáš zdání, co za nemoc to je a otálíš a čekáš. Na co, prosím tě?
To není riziko jenom pro tebe, ale pro celé tvé okolí. Zítra jdi k lékaři, i kdyby se to nakrásně začalo zlepšovat.

badisko

je to moribundus urciteto je moribundus.....

Reezo

:D to snad ne pane Pandrholo 🙂