aakimov

Zdál se mi absolutně pomatený sen, co může znamenat?

Někde jsem četla že všechny sny něco znamenají tak bych se chtěla zeptat co může znamenat sen který se mi zdál a byl velmi zvláštní. Zdálo se mi že žiju v období 2 Světové války a bylo mi asi tak 36 let a byla jsem manželkou Adolfa Eichmanna měli jsme děti a ve snu to bylo tak že mi to asi nějak,,nevadilo" to co on dělá a co má na starosti. Vždy přišel domů a byl to opravdu obyčejný ale za to zvláštní manželský život. A každý večer mi vyznávál lásku a před tím než ho dopadli tak mě i děti někde ukryl naposledy políbil a řekl že v jeho srdci zustanů navždy, potom jeho zavraždili a já jsem potom musela pracovat pod Hitlerem byla jsem něco jako jeho sekretářka a nakonec jsem zemřela tak že jsem spáchala s Hitlerem sebevraždu v bunkru. Jsou to absolutně nesmyslné věci ale přesně tak se mi to zdálo. Napadl mě MINULÝ ŽIVOT nebo tak něco ale je to asi blbost ale možná opravdu nevím..
Co to může znamenat? Nebo co to může naznačovat?
Velice děkuji za odpovědi. Omlouvám se za zvolenou kategorii, ale skutečně jsem nevěděla jakou vybrat.

Nejlepší odpověď
meereg

Sny obvykle mají souvislost s prožitými událostmi. Zřejmně jste se dívala na nějaký dokument z II.SV. Já mám mám podobný problém. Po sledování porna se mi zdají erotické sny a mívám poluce. Proto doporučuji sledovat raději porno než dokumenty z II.SV.

Další odpovědi
bolak

Sny většinou představujou buď přání a nebo obavy z toho o čem se ti zdá. Obava to bude těžko, protože todle už se ti stát nemůže, takže zbejvá to přání.. Seš holt asi romantik..

A nebo to může bejt nějaká substituce z reálnýho života, to co píše meereg, na tom taky něco bude. Četl jsem kdysi výklad snů od Freuda, hooodně tlustá kniha 🙂 a byla tam spousta kravin, jako že třeba on tvrdil že se ti nemůže zdát o něčem co si prožila za poslední 3 dny, což je nesmysl, mě se běžně zdá o věcech který jsem prožil pár hodin před tím než jsem ulehnul, ale jinak většina co tam psal, tak docela sedělo. Kdybys s ním poseděla, tak by tvůj sen určitě po několika hodinách povídání rozklíčoval, ale takhle s nulovými informacemi o tobě přes internet, to je docela složitý. Kdybys měla třeba rodinu, nebo přítele, Freud by jistě řek něco jako že ho podvědomě z něčeho podezíráš, možná dělá i něco nelegálního a hrozí mu že ho jednou chytěj a půjde sedět, ale k tobě se chová pěkně, tak všechny tyhle drobnosti a náznaky, že se něco děje, ignoruješ. a bla bla bla bla…znáš freuda.. ten toho nakecal..

luckykubrt

Výklady snů patří Bohu. Ač jsem věřící snům nerozumím. Taky nevím jestli se mi nezdá to, co se děje reálně. Vytahování Mein Kampfu na denní světlo, propagace nacismu nebo teď ten případ z Ústí nad Labem, kde se ztratila Míša Muzikářová a její matka neskrývá obdiv k Adolfu Hitlerovi a vydává se za Evu Braunovou. Něco je asi špatně. ☹

da ny

Vzpomínka na minulý život … , že byste byla Eva Braun ? 😁
V TV běží dlouhodobě dokument(y) o Hitlerovi II. světové válce…
Možná jste šla spát hladová…
… nebo Vám chybí Mg.
O předvídavém nebo jasnovideckém snu to asi není ;).
Sny mohou být směskou prožitých událostí, vliv filmu, četby, výuky, přání, obav a fantazií.
Snář doma už nemám (vyhozen), výklad snů neovládám.