anothertyn

Zdají se vám také hodně živé sny? A věříte na astrální cestování?

Už dlouhou dobu se mi zdají zvláštní sny. Trvá to hodně dlouho a jsou to sny, jak kdyby druhý život, který žiju, ale jsem někdo jiný. Vim, zní to divně, ale chci vědět, jestli se to děje i někomu jinému. Tyhle moje sny se odehrávají na úplně jiném místě jako tady na Zemi a pokaždé se mi zda to samé, ale s pokračováním. Jednou to bylo tak neskutečně zive, ze jsem z toho až byla úplně dezorientovana.. Cítila jsem všechny ty dotyky od jiných lidí co mě například drželi za ruce, objimali, sahali po mě, vítr, chlad, teplo..prostě všechno a bylo to tak živé. Tam kde se to všechno odehrává, máme několik měsíců..pamatuju si, jak jsem je jednou v tom snu v noci počítala a jsou vidět na obloze i ve dne a v noci hrozně září a nejsou tak malé jako měsíc Země.. Je to zvláštní, protože se to všechno odehrává jak ve skutečným životě..jen jsem se ještě nikdy v těch snech neviděla jak vypadám… Buď jsem blázen s hodně bujnou fantazii ve snech a všechno tak živě cítím jen uvnitř mysli, anebo to ma i jiné vysvětlení.. Netusim..

Nejlepší odpověď
dnb

Podle Einsteina existuje mnoho paralelních vesmírů, tedy realit v nichž žijeme. Možná se ti ve snech nějakým způsobem mozek propojuje s jinou dimenzí, realitou. Nebo tvůj mozek právě zkoumá mimozemská civilizace a ukazuje ti jiné světy. Říká se, že by se mohli i na velké vzdálenosti telepaticky nabourávat do mozků lidí a protože jejich signál není až tak silný, musí využít doby, kdy je náš mozek neaktivní a nejlépe soustřeďuje pozornost na ostatní vjemy. Určitě nejsi sama, takových lidí je mnoho, kteří popisují zvláštní sny, podobné tvojím nebo zcela odlišným, ale také zajímavých, vidění neznámých znaků nebo jakési promlouvání a navazování přímého kontaktu s mimozemšťany pomocí snů už je tu takřka na denním pořádku. Málo kdo se ale k takovému snu přizná, neboť by ho současní zatajovatelé poslali maximálně na psychiatrii nebo do blázince… Je tak lepší si podobné sny nechávat pro sebe a myslet si svoje.

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Nevím, ale pravděpodobně zde na to věří mnoho uživatelů:http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=astr%C3%A1ln%C­3%AD%20cestov%C3%A1n%C­3%AD