tomy999

Zdá se vám Monika Bagárová kvalitní zpěvačka.

Jen tak se chci zeptat

Nejlepší odpověď
Džanička

Má velmi pěknou barvu hlasu,vždy jsem jí hodně fandila,ale postupně ukázala že zpívá hůř a hůř..

Další odpovědi
kenyrts

mezi těch posledních 12 určitě patřila,co bude s nimi dál to záleží na ni, i na těch ostatních.

panenka

ano mě se líbí je to dobrá zpěvačka

inspektorcz

Ne, protože je horší než Lucka Vondráčková.

waterwolf

Něco umí, ale žádná sláva

Makulka

mě teda moc ne – kdyby byla dost dobrá tak by byla ve finále jako Martin Chodúr nebo jako Šmajda tak by byla dost dobrá zpěvačka

larina

nezpívá špatně,ale mě moc její hlas nepřesvědčil

zvedavka

Je mladá a ještě se vypracuje. Ale hlas má pěkný, líbí se mi.