jirka F

Zažili jste někdy nebo viděli nějaký zázrak?

Který byl nad vaše i cizí chápání.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Standa Macík

A) ano

Ano, když byla má manželka nemocná, modlil jsem se za ni, doktoři říkali, že umírá, ale ona se potom do tří dnů zotavila a pořád je zdravá. Toto jsou věci mezi nebem a zemí, které ani naše věda není schopna vysvětlit.

Další odpovědi
Rokio

A) ano

Prodělal jsem středně těžké poškození mozku, měl jsem vychýlenou páteř a dostal jsem se z toho.

Také jsem odmaturoval z účetnictví, což pro mě byl skoro zázrak.

Pankrác

B) ne

EKSOT123

A) ano

Víckrát. Třeba mě v nemocnici přišili zpátky uříznutý prst, ale byl hodně poškozený a skoro nefungoval. Takže mě objednali na opravnou operaci, ale vůbec se mi na to chtělo, protože tam bylo potřeba přidat nějakou šlachu a tu mi chtěli vyříznout někde ze zápěstí. „Brrr!“ Naštěstí se mi to spravilo samo – ze dne na den, konkrétně na svátek svaté Zdislavy. Je to sice moje krajanka, ale dost mi to v životě zkomplikovala, takže jsem se k ní moc nehlásil. Ale manželka je její nadšenou ctitelkou, tak snad proto…

paul1

A) ano

Ale jen ve filmech, některé byly dokumentární.