dychtlik

Závody na mobilu ovládané pohybem mobilu.

Chtěla bych se zeptat, jestli existuje nějáká hra, při nejlepšim auta, která se dá ovládat pohybem mobilu? Jáká? Děkuji

Odpovědi
Thom

Ahoj, pokud máš iPhone, tak těch je opravdu hodně, z vlastní zkušenosti.. Ale pokud máš nějaký mobil s dotykovým displejem, tak musí mít sensory, aby si takovou hru mohla ovládat… Jestli máš iphone či ipod touch, tak je na ně plno těchto her … Stačí se kouknout na app store…

DDarent

těch sou doslova stovky..... například sou nejznámější need for speed nebo Asphalt 5.
takéto hry sou i u levnějších mobilů jako například Nokia 5230.