jakho

Závislost

chtěl jsem se zeptat,už od pondělí beru hypnogen(prášek na spaní) beru půlku a vím, že je návykový jako drogy jenom by mě zajmalo po kolika pilulkách budu zavislí.

Odpovědi
anonym

tak toto je vždy individuelní,ale nějaké hranice jsou,ale ty by vám měl zdělit lékař,který vám lék předepsal.Já osobně jsem musel také změnit lék na spaní kvůli závislosti na něj.

Michal

To se nedá jednoznačně říct.Budete závislým až to organismu dovolíte.