halamka99

Závada na motorové pile Husqvarna 350.

motorová pila po chvíli řezání „zhasne" a znovu jí lze nastartovat až po otevření víčka nádrže, kde je podtlak. Prý je tato závada způsobena vadným ventilem, který by správně měl přisávat vzduch do nádrže. Nevíte tedy někdo kde se tento ventil nachází? , popřípadě může tuto závadu způsobit ještě něco jiného?

Nejlepší odpověď
venkovan

Husqvarnu už skoro neznám – používám pily co mají odvzdušňovací otvor samostatný. Ale bývaly doby, kdy ve víčku byla malinká dirka a za ní ventilek. Chce si to víčko pořádně prohlédnout a určitě se tam něco najde, co vypadá jako kanálek na vzduch.