Zatvrdne vteřinové lepidlo dokonale opravdu za vteřinu?

Nebo je to jen mýtus? Máte s ním nějaké zkušenosti?

Nejlepší odpověď
Arne1

Nejlepší je to vyzkoušet. Vhodný objekt na to jsou prsty nebo jiná část těla.

Další odpovědi
gecco

Podle ISO je to sekundové lepidlo…
😉
A někdy to sekundu trvá…
Jindy méně a jindy déle…
😉
Zkušenosti?
Jo – od slepenýho oka přes slepené rty po neslepený materiál…
😉

Kepler

Trvá to o něco dýl. Jednou jsem si to stopnul. Kámošovi jsem natřel štamprlu vteřiňákem, normálně ji kopnul, sice brbral co je to za sajrajt, když štamprlu za 3 vteřiny odkládal, ale ještě se urval. Tak jsem se omluvil a nalil mu decáka, pak už ho urvat nebylo možné.

gecco

Arne1 – helééé – jinou část těla jsem si ani já nedovolil zmínit…!
😉

anonym

gecco: Slepený oko sis pak jak otevřel? Musel si s tím na oční, nebo sis nějak poradil i doma?

gecco

Stačí okolní kůži dostatečně promastit (sádlem) a počkat…
😉

anonym

Kepler: Hospoda je občas taková dobrá laboratoř no. :) Jdou tam dělat pokusy, protože se tam dlouho sedí na svých místech a lidi tam v dobré náladě lecos odpustí, takže je možno provést dost zábavy. Podtácek bych někomu přilepil do půllitr, abych to udělal praktické. :D

Kepler

To nebylo v hospodě, tam skoro nechodím hospodská štamprlata bych neničil. Vše jsem si pečlivě přichystal doma. Sranda byla stejná.
To jsem zvědav, co ten vůl zase přichystá na mně…:-)