Hofmik

Souvisí zátěž pc a zamknutí?

Zdravím,
když na pc spustím nějako hru třeba Garry's mod nebo i online hru happy wheels tak se mi zamkne pc (mám win 8.1 pc je jakoby vypne ale zapnu ho přihlásím se a obnoví se předchozí akce)
Doplňuji:
Pc se občas vypne i na normálním webu.

Nejlepší odpověď
Hlada

Na kloudnou odpověď je málo informací. Jaké jsou teploty procesoru a grafiky? Je to stolní PC nebo notebook?
Obecně bych hledal chybu v přehřívání nebo ve zdroji.

Další odpovědi
Quimby

Stáhni si HWmonitor a sleduj teploty, nech ho třeba běžet jentak.
Pak to samý při zátěži.
Grafika by neměla nikdy překročit 80°C a procesor by měl být pod 50°C
v klidu je ideální oboje kolem 30°C.
Pokud něco přesahuje, tak otevřít PC pokud není v záruce, a profouknout. Pokud je, tak odnést do servisu, oni ho vyčistí.
PC se dokáže sám vypnout když se přehřívá právě aby se ty teploty nedostali tak vysoko a nepoškodil se tím hardware.