Petr P.

Zase pocitac

Poradte je dobry pocitac Prestigio Visconte 525??
Doplňuji:
Chci neco na minecraft aby se nelagoval

Kdyztak napiste jiny pocitac nebo notebook do 8 000 pro minecraft.

Nejlepší odpověď
hanulka11

neměl bys zakládat stále nové otázky napsal jsi první a pokud je někdo nečte všechny -neví co vlastně chceš- jaký počítač a na co – piš proto dál v jedné otázce do diskuze a je to tím pádem přehlednější a spíš se dozvíš to co potřebuješ

Další odpovědi
Lukasy

Ono hlavně záleži na co ho chceš..
Pokud jen na internet stači ti uplně obyčejny, pokud na hry tak s nějakou lepši grafikou, paměti..

Petr P.

Hanulka dik uz budu Jen te poprosim jak smazu predchozi otazky

hanulka11

nic nemaž, ty ani nemůžeš a kdo chce tak si je přečte a poradí ti

anonym

ad hanulka, je tu chudák 1. den a přitom si nepřečetl ani pravidla. Takže netuší, že na 3/4 podobných otázek by našel odpovědi v příslušné rubrice – jen nebýt líný se sám pídit a nečekat, že všechno hodím na ochotu těch druhých.

Petr P.

Ok

Petr P.

Jak pripojim k jedne krabicce do UPC dva pocitace?