Avatar uživatele
N

Záruka u reklamovaného dílu

Dobrý den,reklamovala jsem u kočáru prasklý díl,vymenili mi ho za nový.Záruka na celý kočár již prošla,vyměněný díl je rok starý a opět praskl,mám ještě nárok reklamovat ho?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Tom.Noddy, Michal Kole před 4550 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
P.T.

To se raději obraťte na www.sos.cz, tam vám kvalifikovaně poradí. Já mám za to,že by se to ještě mělo dát reklamovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Myslím, že kombinujete dvě záruční doby. Jedna je na nový výrobek, druhá na pozáruční opravu. Jestliže byl kočárek opravovaný v záruční době nového výrobku, tak se záruka prodlužuje jen o dobu opravy. Záruku na opravu nebo na náhradní díl nemáte.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Má zato, že záruka na opravu je 6 měsíců, ale jestli to je na práci nebo na materiál to nevím.

Každopádně zajímavý a praktický dotaz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Oprava může být posuzovaná jako celek, pak je záruka 3 měsíce na práci a 3 měsíce na materiál, a nebo může být rozdělená na dvě části – nákup ND a jeho montáž. Pak by byla záruka 3 měsíce na práci a 24 měsíců na náhradní díl.
Jestli to má být posuzované tak nebo onak, na to neumím odpovědět, to záleží na spoustě věcí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jmhad

Ano,záruka se prodlužuje jen o dobu reklamace, kdy byla věc opravována.Pak skončí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování