Dvorní šašek

Zaregistrovali jste zprávu, že do Plzně přijedou fotbaloví giganti v rámci Ligy mistrů?

Bayern, Barcelona, Inter Milán = legendární kluby vyzvou plzeňskou Viktorku, co na to říkáte?

Odpovědi
marci1

Samozřejmě. Máme velkou radost a Plzni i nám to přejeme. Těšíme se. 🙂

Horváth k tomu říká: „Někoho v nadsázce může napadnout, že hrát s takovými týmy je za trest. Kdepak! Tohle je jednoznačně za odměnu, jsme ve vybrané společnosti. Šest zápasů se špičkovými soupeři může kluky posunout zase výkonnostně dál.“

Drap

ano

dubraro

Nezaregistroval, neboť fotbal ani televizi obecně nesleduji. Ať si to plzeňští fotbalisté i diváci ve zdraví užijí.
Doufejme, že se zmínění zahraniční hosté nebudou chovat jako Glasgow Rangers…