hippeace

zamkne se mi karta když ji vytáhnu z mobilu ale předtím než ji do mobilu dám tak je odemčená…

NEUMÍM VYSVĚTLOVAT TAKŽE TO NAPÍŠU V ČASOVÉM SLEDU
7:00 pracuju s kartou ve funkčním adapteru který je zastrčený v počítači – dávám si tam písně a filmy a mažu nepotřebné soubory
7:10 vyndavam kartu z počítače a vložím jí do mobilu, zapnu mobil a pouštím si písně- a různě s nimi pracuji
7:20 vyndam kartu z mobilu a vložim jí zpět do počítače a karta je zablokovaná a počítač hlásí: „soubor nelze přesunout – Disketa je chráněna proti přepsání.Odstrante ochranu nebo použijte jinou disketu.“
A takhle jsem si zablokovala už dvě karty. Adaptery a čtečky jsou v pořádku vypadá to jako by s tou kartou něco udělal ten mobil v podstatě mi stačí vědět ja kartu odblokovat.
děkuju těm co to přečetli a odpověděli mi :)

Nejlepší odpověď
Sůwa

Může to být příčina, která tady už byla několikrát probírána. Pokud je to SD karta, tak ta má po straně maličké šoupátko, které se snadno při neopatrném pohybu posune. Jestli tam něco takového najdeš, přesuň do polohy směrem dolů a vyzkoušej znovu. Bylo by fajn, kdybys sem napsala, jak to dopadlo. Sůwa

Další odpovědi
mosoj

Kartu jsi formátovala ? Zkus naformátovat
kartu v mobilu. Pozor, přijdeš o všechna data. Pokud by to nešlo, tak to potom zkus zkus v PC na formát FAT 32 .

Pokud by to zlobilo i potom je třeba nová čtečka karet . Ne adaptér.
Je to běžné že čtečky nejsou plně kompatibilní s kartami. Nejsi sama která má problémy, stačí se po netu porozhlédnout.
Také by bylo dobré sdělit jak velkou kapacitu má uvedená karta.

Že je problém složitější než šoupání šoupátka po straně karty se dovíš zde.
Také je zde napsáno že se to ve finále řeší výběrem čtečky. To jsem ti ale již jednou psal.

http://www.gra­fika.cz/art/df/df_for­mat.html