Avatar uživatele
vohon

Zamiloval jsem se, ale ona mi lže. Co dál?

Dobrý den/večer,
potkal jsem se v baru se ženou (kterou jsem vídal u nás v paneláku, ale nikdy jsme se nedali do řeči), se kterou jsme si padli do oka. Ukázalo se, že je vdaná, ale doma to mají na nože. Dali jsme se ¨dohromady¨. Manželovi doma řekla, že ho nemiluje a chce se rozvést, po 25 letech. Prý jenom čekala na nějaký impuls, který jí k tomu dotlačí. To jsem byl zřejmě já. Na něco podobného jsem čekal také. Já se rozešel z podobného duvodu s přítelkyní po 3 letech.
Jenže...... přišlo na to, že se dříve(jak ona tvrdila) stýkala ještě s někým. Mě řekla, že je to minulost a chce být se mnou. Jako první mi řekla, že mě miluje. Pak nastalo téma minulého vztahu, kdy tvrdila, že si s ním několik týdn nepsala, ale na insta ho měla v directech jako prvního na ráně…omylem při hledání na to poukázala a já to viděl. Přišla konfrontace, menší hádka, že jí nikdy nebudu věřit po tom, co vím, že dělá se mnou.
Měla narozeniny, užili jsme si to. Já jí vyznal lásku, tak silnou, kterou jsem 14 let k nikomu jinému necítil. Což je pravda. Jí to dostalo, jak je mi vděčná a pořád na to musí myslet.
Druhý den napsala, že se musí zdržet v práci, kvuli školení. Chtěl jsem jí překvapit, měl jsem cestu kolem. Tak že dojdu na nákup a počkám na ní. Jedu s nákupem a vidím jí, jak si to štráduje ulicí a nasedá do cizího auta. 10 minut po tom, co napsala, že jí začalo školení s šéfovou. Ptal jsem se jí několikrát, jestli na tom školení byla. Tvrdila, že tam byla celou hodinu a pak rychle běžela za mnou. Objala mě a začala líbat. Ten pocit v tu chvíli byl hrozný. Když si představím, že ještě před chvílí mohla mít v sobě cizího chlapa. Zhroutil jsem se. Pořád tvrdí, že chce být jen se mnou a že nikde s nikým nechodí. Ve finále to hodí na mě, že ji sleduji jak nějaký úchyl.
Nevím co mám teď dělat. Jsem do ní po uši zamilovaný, ale nikdy jí už nebudu moci věřit. Nevěru bych ještě vzal, s tou se dá pracovat, ale se lhaním nemám soucit. Bohužel, zde do toho promlouvá srdce a city.

Poradí někdo? Omlouvám se za takový sloh, ale musel jsem to ze sebe nějak dostat.
S pozdravem M.

Upravil/a: vohon

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? plavcik před 84 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cappuccino

Co bys taky od zeny z baru jineho cekal?
Jedinou vyhodu mas v tom, ze uz vis, na cem jsi: Je neverna a prolhana.
A kdyz s tou neverou dokazes zit (jak pises), tak ti neni pomoci.
Myslim, ze ti chybi sebevedomi!!
Ona s tebou takhle zachazi, protoze si to nechas libit!! Probud se!!!

Upravil/a: cappuccino

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Na ten sloh je jednoduchá odpověď, najdi si jinou ženu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Rozum, asi spadl do kalhot… 😉
Co je v domě, není pro mně.
Stavět nějaký vztah, na chatrných základech (s vdanou ženou)…
sesype se, jako domek z karet.
Bič a pryč!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Mám pro tebe radu, ale možná nebude taková, jakou by sis přál. Samozřejmě, na konci je to vždy na tobě, rozhodování o svém životě máš sama v rukou.

Již od začátku tonou tvého příběhu mi bylo jasné, že táhneš za kratší konec. Pravda, láska je naslepo, ale pokud se podíváš na to z trochu objektivnějšího pohledu, uvědomíš si, že něco není v pořádku. Ona je ještě stále vdaná a tvá důvěra v ni je narušena.

Jak sám píšeš, lhaní je pro tebe horší než nevěra. A to je v podstatě to, co dělá. Lže ti. Opakovaně. A bez ohledu na to, jak silné jsou tvé city, tak to je pro fungující vztah jednoduše málo.

Proto bych řekl, že nejlepší bude se od ní distancovat. Řeknout jí pravdu, že ji miluješ, ale nemůžeš s ní být, dokud bude lhát a bude vdaná. Udržovat se v takovém vztahu by bylo pro tebe jenom sama bolest.

A jak bude reagovat ona? To je na ní. Pokud se rozejdete a ona skutečně tě miluje, tak se rozvede a udělá všechno pro to, aby získala zpět tvou důvěru. Pokud ne, pak jsi ušetřil sám sebe spoustě bolesti a můžeš se otevřít někomu, kdo tě bude mít rád a nebude ti lhát.

Rozhodně si ale nezakládej na slovech, ale na činech. Protože slova můžou být klamavá, ale činy mluví vždy pravdu. Držím ti palce, ať se rozhodneš jakkoliv.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Hučí Ti v klacku, nabalíš si holku z baru, a pak se divíš? 🙄🙃

No nic, no, pro jedno kvítí slunce nesvíti: najdeš si jinou babu, ne?

A doporučoval bych Ti, aniž bych Ti chtěl radit, vyprdnout se na to, co lidé říkají, minimálně do doby, než se naučíš rozpoznat to, jestli člověk hovoří pravdu, nebo lže. Většina lidí to nedokáže poznat nikdy, je to o pozorování řeči těla a typologii.

Tak když to nepoznáš, rozhoduj se na základě faktů, ne kydů. Nebo si nestěžuj! 😈

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
vohon

Jde o to, že už jsem se s tou ženou znal předtím. Bydlí ve stejném paneláku, ale nikdy jsme spolu nemluvili
@cappuccino

Avatar uživatele
cappuccino

@vohon: nechapu, co to na te veci meni? Je preci jedno, kde bydli a ze jsi ji znal podle videni!!

Avatar uživatele
Filip84

Ne, jde o to, že jsi tragéd na ženský – bez urážky! 🤦🏽‍♀️

Nový příspěvek