Lejla1306

Zaměstnavatel mi už více než měsíc zadržuje potvrzení o příjmu k podání výkazu o dani z příjmů. Co mám dělat?

Zaměstnavatel mi zadržuje potvrzení o příjmu k podání daně už přes měsíc,co mám dělat nebo jak postupovat?

Odpovědi
ivzez

Před několika dny jsem odpovídala na tuto (či podobnou) otázku:

Vyzvat (nežádat!!) zaměstnavatele písemně ke splnění jeho povinnosti.
K výzvě pro jistotu přiložit ofrankovanou obálku s nadepsanou adresou.

Drap

Požádat zaměstnavatele, aby ti potvrzení vydal.

Edison

.. a pak „se o dalším postupu“ informovat na FÚ zaměstnavatele, živnostenském úřadu a jistě by se dalo najít i nekolik dalších.