Natty

Záleží v odvolání na SŠ v pořadí pod čarou nebo má větší šanci ten, kdo dřív přijde, ten dřív mele?

Nejlepší odpověď
Makina

Pokud na školu přijde odvolání, vedení školy s některými učiteli nejprve projdou všechny Tvoje materiály. To znamená známky ze základní školy, potom Tvoji písemku z přijímacího řízení a poté se rozhoduje. Záleží kolik odvolání jim na školu přijde, pokud budeš jediná a nebudou Tvoje studijní předpoklady nějak děsivé, tak máš šanci, pokud tam bude odvolání vícero, rozhoduje pořadí pod čarou a opět materiály, které od Tebe škola má. Někdy se ale stává, že škola naplnila svoji kapacitu již v přijímacím řízení a jiné uchazeče (ty odvolané) prostě přijmout nemůže. Tak hodně štěstí.

Další odpovědi
Hykam

No já myslím, že hlavně záleží na studijních výsledcích