denca21

Vadi hodně, když jsem se na odvolání proti rozhodnuti nepodepsala, podpis je tam jenom od mámy?

Odvolání na SŠ
Vadi hodně, když jsem se na odvolání proti rozhodnuti nepodepsala, podpis je tam jenom od mámy? Taky jsem zapomněla napsat název oboru..proste jenom odvolávám se proti rozhodnuti o nepřijetí… která konala prijimaci zkoušky…

Odpovědi
gecco

Není to zrovna slušné a pokud jde o neuvedení oboru, svědčí to spíše o tvé prozatímní neobratnosti ve vyjdřování – ale na výsledek odvolání to nebude mít vliv…
😉