Stefan8888

Neznáte nějakou kuchařku, ve které jsou recepty do přírody?

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zdali neznáte nějakou kuchařku, ve které jsou recepty do přírody, ještě jestli by to mohlo být v pdf prosím. Kdyžtak mi stačí nějaký recept samostatně.

Nejlepší odpověď
Drap

Kuchařku nemám, ale mám spoustu zkušeností. Záleží na tom kde a s jakým vybavením chceš co vařit.

Další odpovědi
aliendrone

Jen dodám k Drapově odpovědi – pokud to není NEZBYTNÉ (tedy že vaření v přírodě není samotným cílem), tak v mládí se mi nejvíc osvědčila „suchá“ metoda – tzn. max. špekáčky apod. nad ohněm s chlebem. Na pořádné teplé jídlo se šlo vždycky do hospody (popravdě, šlo se na pivo, ale když už tam jednou člověk dřepí, škoda to nevyužít)!

Výhody jsou obrovské – nemusíš se tahat s kotlíkem apod. náležitostmi, prut uřízneš vždycky a i rychlost/ob­tížnost přípravy je přiměřená. ;) :D :D Jestliže máš chuť si zahrát na „sněžného muže“, doporučuji nějaký kurs „přežití“ – obzvláště pokud nemáš s vařením nad otevřeným ohněm/v přírodě zkušenosti. V knížkách (hlavně v obrázkových příručkách :D) to vypadá velmi snadně, ale věř mi – přestože je hlad nejlepším kuchařem, tak mezi obrázkovou teorií a poživatelnou PRAXÍ je celkem značný rozdíl!! (vlastní zkušenost) ;) :D :D

Michálek1245

Hodně záleží na tom, jaké máš vybavení a v čem jezdíš a jak se po té přírodě pohybuješ. To je jedna věc. A vlastně ta nejzásadnější. My jsme využili kdysi nový karavan prodej u https://www.ka­ravanyplus.cz/pro­dukty-kategorie/karavany a taky si občas vaříme v přírodě. Grilování, polévky, guláše. Ono jde prakticky cokoliv, ale musíte na to mít to správné vybavení a hlavně chuť.

Dominno

také někdo vaříte dle receptů odsud www.svet-zdravi.cz/recepty ? Zatím se mi nestalo, že bych si nevybral