Avatar uživatele
iceT

Zajimalo by me,jestli stazeny film lze vypalit i ve Windovs Cinema,kdyz ve Windows Media prehrat nejde

a jeste jestli je normalni,kdyz se stahovani v polovine znicehoz nic prerusi a ulozi,a ja pak zjistim,ze mam jen polovinu filmu.Dekuji za odpovedi a prosim nesmejte se...

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 4256 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

windows media player je v podstatě velmi mizerný přehrávač, který nepřehraje skoro žádný film DOKUD mu nedodáte potřebnou sadu aktuálních kodeků (hledejte balík "k-lite" na http://www.slunecnice.cz/… )

přerušení stahování normální není, ale může se to stát, lze tomu naštěstí snadno předcházet tím že větší soubory budete stahovat pomocí tzv. download manageru který umí obnovit přerušené spojení a pokračovat ve stahování -> lze k tomu účelu doporučit třeba DownThemAll pro firefox (zde: http://addons.mozilla.org/… )

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kablik

nešlo by trochu tvůj dotaz upřesnit? pro mne to nedává smysl, jak souvisí...staženy film vypalit ve windous cinema ,když ve windous media prehrat nejde...?
skus to vysvětlit...

před 4255 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Slo,proste stahnu film,ulozi se mi na plose a mohu ho rovnou prehrat ve WMP,ale nejde prehrat,pokud bych ho ale otevrela ve W HOME CINEMA,tak prehrat jde.Mam ale problem s vypalovanim,pokud vypalene dvd strcim do ps3 nebo dvd prehravace,tak mi na obrazovce naskoci -no supported data,nebo no video format.Jelikoz s temito vecmi nemam absolutne zadne zkusenosti,tak si myslim,ze proste asi stahuju spatne soubory,ze nevim podle jakych kriterii se mam ridit pri vyberu stahovaneho filmu.

před 4255 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kablik

řiznavam že je to na mne přiliš složité,p.geOrge ti už odpověděl, jenže jeho rady jsou spíše pro "už odborníky" já si život takhle nekomplikuju:stahuj jen soubory-filmy s příponou AVI,mně to funguje na 100% jde to přehrát jak v DVD tak v PC, výborný je přehrávač VCL media player,přehrává bez problémů asi vše, na vypalování je super program Nero, zvolit Nero expres a je to bez problému, a ještě bych ti poradil neukládej nic co si chceš nechat v PC, v Dokumentech si založ záložky, Filmy, Hudba, Obrázky a podobně, nebudeš mít na ploše bordel jak v tanku,ahoj a mnoho úspěchu

před 4255 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kablik

opravuji:neukládej si nic na plochu ale do Dokumentů

před 4255 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek