Kolora

Zahradník koupil 10 sazenic a zasázel je do pěti řad po čtyřech, co mu vzniko?

Je to otázka z logiky má vzniknout asi nějaký patvar nebo bůh ví co já osobně nevím proto bych se rád zeptal na případné rady nebo odpovědi.

Nejlepší odpověď
klumprt

Já jsem asi chytrý, protože jsem na to asi káp 🙂

Odpověď pod tímto odkazem:

http://common­s.wikimedia.or­g/wiki/File:Pen­tagram.svg
Doplňuji:
A namoudušinap­síušinakočičís­vědomí jsem tuhle hádanku nikdy předtím neřešil! 🙂

Další odpovědi
orwell

Já bych řekl, že mu vznikl záhon s 10 sazenicemi, dvěma v každé řadě a lezl přitom po čtyřech. To já už dělám taky, když něco sázím.

honza19hk

obdélník těžko ,tak že by komunistická hvězda?

kubik!

Také bych si tipla, že mu vznikl záhon…