Zahlédl jsem dnes v novinách nadpis ve stylu: „Hořká piva jsou nejoblíbenější u žen nad 50 let.“ Je to vůbec možné?

Pijí tu zdejší zralé ženy hořké pivo? Na trávení oběda to asi nemá konkurenci? Možná to pomáhá i s „ženskými problémy“? Omluvte mou až intimní zvědavost, ale až si opět najdu novou přítelkyní, tak bych jí mohl v krizových dnech pak nabídnout hořké pivo – pokud to pomáhá.

https://cdn.pi­xabay.com/pho­to/2015/05/10/23/04/hu­man-761708_960_720.jpg

Odpovědi
Kepler

Docela tomu věřím, v době menopauzy prý nastávají velké hormonální změny, mění se chutě, nálady…Ale spíš by lépe odpověděla žena.

zjentek

Mění se chutě, nálady… a proto si myslím, že pokud do sebe žena naopak klopila půllitry celej život, tak na jeho konci (menopauza) o pivo plně ztratí zájem.

dudu

Obecně to posoudit neumím. Avšak např. paní domácí plzeňské nemusí právě pro vyšší hořkost. Můj přítel přes míru hořkosti vyjadřoval vztah k životu, když v hospodě často volal na personál: „jaký život takové pití, přineste mi velkou hořkou“.