Nevite jak se ji zbavit??
Doplňuji:
Problem jsem vyresil pridanim virtualni pameti, neboli (page file size…)
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5909 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Vzhledem k reakci na Vaši otázku na PCT fóru bych doporučoval přikoupit paměť RAM nebo zvětšit virtuální paměť. Trocha hospodárnějšího využívání paměti RAM by také neškodila (což by v mém případě rozhodně znamenalo změnu operačního systému, nejlépe na nějaký Server).
|
0
před 5919 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Proč server? Jinak má „kolega“ pravdu..pokud máte pouze 512 mb pamět tak se nedivím..pokud máte alespoň 2GB tak máte problém chybějícího registru..v tom případě doporučuji, buď opravit počítač vložením disku v BIOSu nebo reinstalovat ho komplet :)
|
0
před 5911 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
a nebo ještě jeden problém,nemáte legální windows,pirátství se bude prý trestat strátou všeho uloženého,v některých státech již k tomu došlo
|
0Kdo udělil odpovědi palec? GangstaHelper
před 5909 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Předpokládám, že to bude zase nějaká vychytralá inteligentní hláška Windowsu Vista. Bohuzel s tím neporadím. Na normálním Windowsu jsem se setkal s různýma kravinama, tohle jsem ale ještě neviděl.
| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |