zablokování účtu

Dobrý den, exekutor mi zablokoval účet na který mi chodí jediný příjem a to částečný invalidní důchod. Mám 2 děti a jsem samoživitelka. Z účtu platím inkaso a elektřinu, které mi teď nelze strhávat, mám nějakou možnost se domoci toho, aby alespoň tyto poplatky mohly být strhávany? Může mi exekutor zablokovat celý účet, nebo mám nějakou možnost získat část svého důchodu zpět? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Odpovědi
standa

Podívejte se na odpověď na obdobnou otázku, na kterou odkazuji níže ve zdroji…,

V zásadě máte určité možnosti, ale nejspíš to bude znamenat dost ´papírování´, jednání…, se sociálkou i exekutorem, případně s bankou.

p.s. omlouvám se za včerejší ne úplně přesnou odpověď

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-postizitelny-plny-inv-duchod-exekuci