Vampires

Za kolik let vlivem evoluce přijdou chlapi o bradavky?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nikdy o ně nepřijdou, všichni primáti samčího pohlaví je mají a měli i před milóny let a mít je taky budou. Jsou sice nefunkční, ale jsou v záloze pro nejrůznější případy. Co když jednou bude v módě, aby chlapi nosili kozy? Nebo se geneticky přeprogramujeme na hermafrodity?

Další odpovědi
Dismas

Zeptej se Boha, ten evoluci naprogramoval.

dubraro

Nejen primáti. Sáhni třeba kocourovi na břicho, taky je tam najdeš.

RyuzakiKate

Když se plod vyvíjí v děloze, tak ještě před určením pohlaví má bradavky, respektive mléčné žlázy, které jsou posléze u samců zakrnělé, takže evidentně o ně nepřijdou.

Malina55

Nepřijdou o ně. Ale za pár milionů let se nám bude zakrňovat malíček aby mozek měl menší námahu a měl větší prostor na přemýšlení.