Complex

Za kolik let bude mít grafická karta typu Voodoo 2 nějakou zajímavou sběratelskou hodnotu?

Odpovědi
aliendrone

A co je „zajímavá“ hodnota? Každopádně je dost pravděpodobné, že někdy BUDE! Oh, ty slavné bohatýrské doby 3dfx, smrky, smrk! ;) :D :D

Petr1491

No cenu by měla asi za předpokladu, že bude existovat málo kusů. Jelikož ale zrovna těchto bylo vyrobeno a prodáno hodně, tak to asi nemá cenu někde doma schovávat :)