mosoj

Za jakou dobu obměňujete Tv přijímače ?

Také 1 x za 5 let ? Já mám stále ještě TV CRT !

http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/316982-prichod-noveho-digitalniho-vysilani-se-blizi-nektere-televizory-si-s-nim-neporadi.html

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vysilani-ve-standartu-dvbt-2

Zlehčování problému vůbec není na místě!!

Doplňuji:
Olmann: Sice tady není diskusní server. Ale nesouhlasím s vámi.
Hodnotit TV podle ceny je jaksi zavádějící. Trochu dražší je pro každého něco jiného.
Umí vaše TV DVBT 2 ? Pokud neumí budete si ji muset znehodnotit nějakou krabičkou, nebo koupit zase nějakou trochu dražší !! Sem směřoval můj dotaz !!! Máte HD signál ? Pokud ano nedá se to zase srovnávat ze signálem SD . Pokud ne je vám drahá TV celkem na nic.
Takže trochu více podrobností a argumentů. Nejenom cena a rohlíky.

Odpovědi
anonym

Taky mám CRT – a kam se na ni LCD ´hrabou´…
Takže – až ´chcípne´, nevidím důvod, proč měnit dříve.
Doplňuji:
To Olmann: No, stála něco okolo 35, před cca 8 lety (přesněji si to nepamatuju).
A je pravda, že netrávím čas prohlížením všech možných TV, ale mohu porovnat např. se TV Sony Bravia obdobné úhlopříčky (a podobné cenové relace) starou cca rok – a kam se ta Sonka hrabe, nekecám… BTW – obě jsou na ´kabelu´ (takže signálem to není).
😉

zzzzz

No taky mě ten článek vyděsil. Mám teď asi rok novou telku, a kupovat zase novou nechci. Předtím jsem měla ještě tu kostku, byla stará asi 20 let, sice nedosloužila, vyhodila jsem ji funkční, ale z estetického hlediska jsem si koupila placatou. Já si televizi zapnu asi tak jednou za měsíc na hodinku, podle toho kolik výrobce deklaroval, že vydrží hodin, bych ji měla na 100 životů.

ladaadal

1×za 5 let? Proboha proč? Novou kupuju prostě, když ta stará odejde do věčných lovišť. Dodnes jsem nějak nepochopil, proč si někdo kupuje něco novějšího, když to staré stále funguje, ale je to každého věc, za co utrácí. První telka nám vydržela 12 let, druhá drží desátý a zatím bez závad, takže další přijde, až tahle bude k ničemu.

honza19hk

až po tom co odejde do televizního nebe.

Olmann

Dokud funguje neměním.

to mowla: kam se hrabou LCD televize na CRT? To si nesmíte kupovat televizi vedle rohlíků. Ono není televize jako televize. Schválně kolik stála ta Vaše CRT televize a kdy to bylo. Teď odhadněte reálnou cenu peněz kdysi a teď a kupte si TV v přiměřené cenové relaci a taková hloupost by z Vás nevypadla. Taky se mi rozbila stará televize a na internetu jsem si vybral TV a v obchodě jsem zjistil, že je fakt hrozná. Koupil jsem si trošku dražší vůči té vybrané a je to nebe a dudy.
Doplňuji:
Váš dotaz tam nesměřoval Otázka zněla jasně: Za jakou dobu obměňujete Tv přijímače ? O nějakém TV DVBT 2 v otázce není ani zmínka. Bohužel nejsem Děd Vševěd a ani neumím číst myšlenky. A o kvalitě TV jsem jasně odpověď směřoval k jinému uživateli a ne k Vám. Ne vždy je zavádějící hodnotit věc dle ceny. Ono TV za osmičku nebo za patnáctku je rozdíl a to neoddiskutujete. Jo a ať uspokojím všechny Vaše doplňující dotazy tak jedu na kabelovku tak tohle opravdu neřeším. Pokud jsem před 10 let koupil televizi za 10–15 tisíc a chci ji srovnávat dneska s televizí za za 6 tisíc tak TO je jednoznačně zavádějící.

fg

Do doby než se rozbije a už nejde opravit.