Mr.Jan

Za jak dlouho si tělo zvykne na pravidelný silový trénink a nebude ho po každém tréninku bolet celé tělo?

Odpovědi
dubraro

To je velmi individuální. Něčí tělo si o pohyb a výdej energie přímo říká. Já mám zkušenost za asi dva roky, kdy jsem se pokoušel trénovat, že svalová horečka byla můj pravidelný průvodce a žádná euforie se nedostavovala, měl jsem jen pocit znechucení. Po dvou letech jsem byl na stejných parametrech zátěže jako na začátku. Podotýkám, že jsem cvičil pod dohledem trenéra.

_Bůh_

Doporučuji to nepřepalovat, ze začátku třeba cvičit jen s váhou vlastního těla. Navíc správný jídelníček je polovinou úspěchu.