rady74

Za co je možné vykázat muže…

Za co je možné vykázat muže z baráku(bytu)?
Doplňuji:
Samozřejmně jsou partnery,ale soužití je na bodu mrazu.děkuji

Odpovědi
Protiva

Klidně si vymysli cokoliv. Lhát je přece v módě, nebo ne? Někde jsem slyšel, že tyto smíšené manželství nedělají dobrotu. ženy se chtějí vyrovnat mužům a po mužích chtějí, aby se jim přizpůsobili. Víš vůbec jaký je rozdíl mezi mužem a ženou?
Hezký večer přeje Protiva

jmhad

to vykázání,třeba za vymyšlenou šikanu či pár facek,je jen dočasné.Trvale to jaksi z trvalého bydliště nejde.To by musel mít už takové peklo,které ženy umí,že by odešel sám a posílil řady bezdomovců.