Avatar uživatele
22aa

Za chvíli bude autorský zákon,co budu dělat bez mp3,mp4 a mobilu s javou a stažených YT videí?

Dobrý den.
Za chvíli budou zakázat celé republice stahovat z internetu a budu muset žít zdravě místo mp3 kvůli zákazu stažení z netu.
Za chvíli budu muset kupovat filmy pro malé děti ale nevím kterej.
Prosím bude to ještě neschválené od prezidenta do roku až umřu stářím?
Nebo budu bez mp3 i když budu žít?
Dávali o tom něco v televizi.
Děkuji. Vaše 22aa.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1897 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

Be happy! Autorský zákon se týká jen šíření děl. Když si cokoliv stáhneš jen pro svou potřebu a nešíříš to dál, je to OK. Klidně si dej do sluchátek Prokofjeva, Jakhorkýlížeslíže, nebo Nohavicu. Akorát to nesmíš pouštět v hospodě a tak. Dětem filmy radši nepouštěj, je to na hlavu. Před spaním radši vyprávěj pohádky Boženy Němcové. Babička mi jich pár vyprávěla, ale jakmile jsem byl ve druhé třídě, vrazila mi do ruky obě dvě tlusté bichle: tak, a teď si čti sám!
Přísahám, že jsem je fakt přečetl!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?22aa Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Autorský zákon už nějaký ten pátek platí
a jak vidíš, z internetu se dá stahovat pořád.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jirka F

Vím na co se ptáš,ale nejdřive si počti tento článek: https://www.id­nes.cz/zpravy/zah­ranicni/digital­ni-copyright-autorske-pravo-evropsky-parlament-dohoda-smernice.A190213_221­707_zahranicni_pmk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Zdá se, že ti už asi hrabe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Tak si koupíš knížku a budeš číst. Nebo půjdeš ven a budeš mezi lidmi…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

No co, místo kravení budeš vydělávat peníze. Uvaž – má to i výhody, protože nebudeš závislý na „sběru u popelnic“ nebo odkud ty své vykopávky bereš. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
22aa

A když to někdo pouští v hospodě toho nohavicu tak je to šíření nebo jiný trestný čin?

před 1894 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

No a jakou knihu číst místo ulož to? Croodsovi? nebo co?

Avatar uživatele
ivzez

Podle toho, kdo to v té hospodě pouští.
Hospodský platí „výpalné“, ten to pouštět může.
Host by mohl mít problémy.

před 1894 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Mě by jen zajímalo, jak autoři svá SOUKROMÁ práva vidí např. ve světle DOTACÍ z veřejných prostředků. Natočit si filmeček z poloviny financovaný ze Státního fondu pro podporu kinematografie (tedy za peníze VEŘEJNOSTI!) a poté ještě chtít shrábnout CELÝ ZISK až do x-tého pokolení a posledního screenshotu?!?

Nedivím se, že jsem viděl plakát na nový film s Hanzlíkem (Léto s gentlemanem) >>>
Scénář – Hanzlík
Hlavní role – Hanzlík
Režie – Adamec
Producenti – Hanzlík, Adamec

:D :D :D Kam se hrabe na světovou megasuperstar Hanzlíka chudák Brad Pitt – ten je proti Hanzlíkovi úplná neumětelská nula. Nebo je „něco shnilého“ ve státě českém? ;) :D :D

před 1897 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… svatá slova !!! a to si ještě platíme z prázdný flešky poplatek, kdybychom prý něco kopírovali !!!

před 1897 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika