_136

Z jakého důvodu nebo k jakému účelu používají nebo používali motocykly příslušníci ČSLA a AČR?

Nejlepší odpověď
Alesh

Zcela nečekaně k úplně tomu stejnému jako se motocykly používají běžně, a to k přepravě 1–2 osob z místa A do místa B.

Další odpovědi
agentpv

Jezdili na nich tzv. spojky – pro velitele do jejich bydliště v případě poplachu…
Já dostal jednou funkci v BORO jako „motospojka“ . Když jsem řekl dozorčímu že nemám řidičák, tak on mi odpověděl že je to jedno, že ta motorka stejně nejezdí.