Avatar uživatele
m0neti

Z disku C mi mizí gigabity, vůbec nevím kam

Dobrý den, mám nový počítač s disky C a D. Na disku C mám windows a programy jako google chrome, herní launchery (steam, origin atp.) Dneska jsem ale zjistil, že se mi z disku C ztrácejí gigabity. Měl jsem tam 194gb, teď už jen 189gb. Jde to pomalu dolů. Už mě nenapadá, čím by to mohlo být. Na PC mám zatím jen jednu hru, ve které jsem vypnul zálohování na cloud. Nevím jestli je to možné ale přijde mi, že to dělá google chrome. Zapnul jsem ho a zmizeli 3 giga. Kdyby někdo věděl co s tím dělat, tak bych byl rád. Už mi totiž dochází nápady.

Zajímavá 0 před 1602 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Roman71

Jestli se nepletu, ty „zmizelé gigabity“ nejsou nic jiného než prostor obsazený soubory z internetu. Například takový Google Chrome dokáže velmi dobře zabrat prostor soubory v cache (vyrovnávací paměť).. nic neobvyklého 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Reezo

Stáhni si CCleaner. Ten ti pročístí PC od cookies a podobných blbostí stažených a uložených z internetu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Roman71

Reezo, a co takhle zkusit čistící nástroje, které jsou přímo v menu prohlížeče? Stejně tak klik pravým myšítkem na jednotku disku a poslední volba „Vlastnosti“, nabídne možnost „Vyčistit disk“ velmi elegantním způsobem.

před 1601 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ano, jenže musíš bejt připojenej, jinak to nefunguje, je to z prohlížeče, takže on-line …

před 1600 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Roman71

Pokud bych byl trvale přihlášený v prohlížeči, což nejsem vůbec, pak by to mělo smysl. Cache prohlížeče se dá vyčistit i off-line, není potřeba být připojený k síti.

před 1593 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet