Tom 25

Co jsou medajle na odpovědi.cz a jak je získat?

Myslim zlaté stribrne a bronzove pod profilovou fotkou.

Nejlepší odpověď
ReHu

Tak jsou označení jednotliví uživatelé. Je to rozlišení podle dosažení počtu bodů.
Ty se získávají za přihlášení 1 bod denně a poté tvé otázky a odpovědi hodnotí ostatní uživatelé.
Když se někomu zdá tvá otázka zajímavá, dá ti bod. Když dobře odpovíš, dostaneš bod. Uživatel může dát 1 odpovědi či 1 otázce vždy jen 1 bod. Také počty bodů za den a jednotlivým uživatelům jsou omezené, ale postupně se podmínky trochu mění.
Více si přečti v sekci o bodování.

Další odpovědi
Nakobyl

ReHu mu sice pravdu, ale ony „medaile za zásluhy“ tak trochu škodí. Bylo to sice dobře myšleno, později to ale mnohdy vede k odpovědím za každou cenu, mnohdy nesprávným, zavádějícím nebo i hloupým. Zrovna o kousek dál odpověď " agrynoc" u otázky ke sledování výhybek strojvedoucím je vyloženě hloupá

anonym

… ještě bych doplnil Jugara: Až ti budou mizet body, tak na 99% v tom má prsty Jugar. On je totiž posedlý a závidí, když někdo někomu ohodnotí kvalitní otázku a odpověď. Na ty jeho je málokdo zvědavý. Pro jistotu celé znění vložím do diskuze, protože čert(Jugar) nikdy nespí!

anonym

Je to označení podle dosažení bodů,ale když si tu najdeš kámoše ,jako příklad uvedu Barbakan a Geccon,tak budeš stříbrnej za chvilku.
Oni se tu bodují navzájem,kdyby kterejkoliv z nich položil sebepitomější otázku,tak si jí navzájem označí,tak to tu chodí.

Elfka Andy

A ten bod je palec nahoru nebo „nominace“? Jsem tu první den xD

Dochy

Elfka: Palec nahoru je pouze plus za odpověď (tuším že +1 bod pro odpovídajícího). Na nominaci je zvlášť tlačítko. Bacha: Pokud jako tázající nominuješ nějakou odpověď, prohalšuješ tím, že daná odpověď je správná a dostačující a žádnou další už nepotřebuješ. Tvá otázka se tím uzavře. Nominovaný dostane tuším +5b.

gecco

Jugare – už zase ´rejpeš´???

Podotýkám, že Barbakan i já jsme ´zlatí´…
A pitomé otázky pokládáš především ty…

anonym

Dnes jsem už –4 příspěvků! Jugar je velice pracovitý člověk! 🙂

gecco

Je to pitomec…

anonym

… ještě bych doplnil Jugara: Až ti budou mizet body, tak na 99% v tom má prsty Jugar. On je totiž posedlý a závidí, když někdo někomu ohodnotí kvalitní otázku a odpověď. Na ty jeho je málokdo zvědavý. Pro jistotu celé znění vložím do diskuze, protože čert(Jugar) nikdy nespí!