DandrdaMan01

Z čeho se skládají přijímací zkoušky na UPOL, obor čínština?

Chtěl bych se v budoucnu přihlásit na Univerzitu Palackého v Olomouci studovat čínský (možná taky japonský) jazyk, a tak by mě zajímalo, z čeho se tam skládají přijímací zkoušky.
Díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
annas

Zmínka o přijímacích zkouškách je jen obecná.

„Bakalářské jednooborové a dvouoborové studium
Předpokladem ke studiu bakalářského studijního oboru Čínská filologie je zájem o obor, dostatečná znalost českého a anglického jazyka na úrovni maturitní zkoušky a znalost základních čínských reálií. Není vyžadována znalost čínského jazyka.“

http://www.kas­.upol.cz/ucha­zeci/prijimaci_ri­zeni.html